Księga Gości

Witaj w mojej księdze gości. Wpisz się.

Publicités

14 commentaires sur “Księga Gości

 1. Ciekawe spostrzeżenia:) Pierwszy raz spotykam się z obroną średniowiecza, ale argumenty do mnie przemawiają. W sumie ciekawe jak to się stało, że pomimo tego wszystkiego co przytoczyłeś najczęsciej średniowiecze kojarzone jest z « memento mori » i zamknięciem na naukę? Ciekawa stronka. Pozdrawiam.:)

  J'aime

 2. Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych a posoborowy « Kościół » prowadzi ludzi do piekła, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed potępieniem. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.Mt 7:21 « Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. »Pozdrawiam. Tadeusz – katolikWarto poświęcić trochę czasu dla wieczności.http://tradycja-2007.blog.onet.pl/ Przepraszam, jeśli boisz się Pana Jezusa, który jest Prawdą, Drogą i Życiem.Jeżeli uważasz Prawdę za spam, to proszę kliknąć na delete i po kłopocie.

  J'aime

 3. Cieszę się, że komuś się chce poświęcać czas na pisanie takich tekstów. Cała nasza wiedza o historii wyniesiona ze szkół a nawet uniwersytetów jest strasznie zafałszowana i zakłamana z różnych względów (zwłaszcza z chęci poniżenia chrześcijaństwa i jego roli) i dlatego życzę powodzenia i motywacji do dalszego pisania!

  J'aime

 4. Świetna i bardzo pożyteczna strona. Byłam ciekawa, jak Kopernik odkrył, że ziemia jest okrągła, a okazało się po prostu przeczytał. Czytam inne posty z zapartym tchem i cieszę się, że ktoś odkłamuje średniowiecze.

  Pozdrawiam serdecznie,
  SC

  J'aime

 5. Świetna strona, trafiłem przypadkowo. Szkoda, że tak niewiele wpisów. Robi Pan świetną robotę! Proszę o polecenie innych podobnych witryn internetowych i książek o średniowieczu. Pozdrawiam!

  J'aime

 6. Witaj Medievalman – pozdrowienia od forumowicza z Kosciol.pl
  mam nadzieję, że pamiętasz mocno protestantyzującego katolika Dezertera ?. Głównie dzięki pisaniu przez lata z tobą poznałem naukę katolicką i wróciłem na łono KRK. Jestem praktykującym mocno angażowanym katolikiem, prowadzę nawet forum katolickie o zabarwieniu ekumenicznym ale takie bez hejtu, chamstwa, czyli z kulturą i na poziomie.
  Było by mi niezmiernie miło gościć Cię na naszym forum i znów móc z Tobą podyskutować. Niech ci Bóg wynagrodzi swoim Błogosławieństwem i Duch Św. prowadzi i o wszystkim poucza.
  szalom

  J'aime

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s